Agnieszka SikoraKierownik Sprzedaży

Agnieszka Sikora
Kierownik Sprzedaży

W zespole pełni funkcję Kierownika Sprzedaży, odpowiedzialnego za kompleksową obsługę prestiżowych klientów rynku kredytów hipotecznych i gotówkowych, jak również kredytów firmowych dla rozwijających się działalności gospodarczych. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach na kierunku finanse i inwestycje. Na tej samej uczelni ukończyła podyplomowe studia ze specjalnością menedżer logistyki. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe w obszarze bankowości. Przez ten czas zajmowała się obsługą klientów indywidualnych, prestiżowych oraz małych przedsiębiorstw. Od ponad 5 lat związana z Geltag.

Specjalizacja:
Specjalista z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych i polskich instytucjach finansowych w obszarze obsługi Klienta indywidualnego, prestiżowego oraz podmiotów gospodarczych. Atutem jest wiedza z zakresu oferty produktowej zarówno dla Klienta indywidualnego, jak i dla przedsiębiorców oraz znajomość zagadnień z zakresu finansowania działalności gospodarczej. W firmie odpowiedzialna za pozyskiwanie oraz obsługę Klientów detalicznych oraz biznesowych.

Kontakt:

+48 728 478 844
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane Spółki

Geltag sp. z o.o.
ul. Porcelanowa 60
40-246 Katowice
woj. Śląskie

REGON: 362066524
NIP: 6342843118
KRS: 0000567997