Kamil GachSpecjalista ds. nieruchomości/relacji z klientami biznesowymi

Kamil Gach
Specjalista ds. nieruchomości/relacji z klientami biznesowymi

Charakteryzuje się wysokimi umiejętnościami nawiązywania i budowania relacji z klientem, które są poparte kilkuletnim letnim doświadczeniem sprzedażowym w segmencie B2B. Cały czas poszerza wiedzę oraz zdobywa doświadczenie kontynuując naukę w Wyższej Szkole Bankowości w Chorzowie, na kierunku psychologia w biznesie. Ściśle współpracuje z analitykami, towarzystwami finansowymi i pośrednikami, co daje mu biegłość i wiedzę w zakresie finansowania firm i obrotu nieruchomościami.

Specjalizacja:
W firmie jest odpowiedzialny za działania akwizycyjne, budowanie relacji z klientami, doradztwo w obszarze obrotu nieruchomościami oraz pośrednictwo w leasingu. Na co dzień zajmuje się zdobywaniem nowy kontaktów w różnych obszarach biznesu oraz budowaniem portfela nieruchomości oferowanych przez spółkę. Klientom pomaga w odnalezieniu i sfinalizowaniu najkorzystniejszych ofert finansowych, dostępnych na rynku nieruchomości i leasingu.

Kontakt:

+48 735 195 430
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane Spółki

Geltag sp. z o.o.
ul. Porcelanowa 60
40-246 Katowice
woj. Śląskie

REGON: 362066524
NIP: 6342843118
KRS: 0000567997