Tomasz MatlęgaDyrektor Analiz

Tomasz Matlęga
Dyrektor Analiz

Specjalista w zakresie prognozowania, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi. Od ponad 20 lat związany z szeroko pojętym rynkiem nieruchomości. Jest między innymi absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku rachunkowość. Podczas studiów otrzymał stypendium naukowe Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Przez wiele lat był związany ze spółkami giełdowymi i bankami, w których odpowiadał za pracę działów analiz i ryzyka. W firmie odpowiada za problematykę obszarów ryzyka i analizę finansową oraz obsługę kluczowych Klientów – deweloperów mieszkaniowych.

Specjalizacja:
Specjalizacja w zakresie prognozowania, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi, w tym zwłaszcza projektami deweloperskimi i związanymi z szeroko pojętym rynkiem nieruchomości. Pomógł pozyskać finansowanie i zrealizować z sukcesem kilkaset projektów inwestycyjnych i deweloperskich o łącznej wartości przewyższającej 1 miliard złotych.

Kontakt:

+48 665 599 044
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane Spółki

Geltag sp. z o.o.
ul. Porcelanowa 60
40-246 Katowice
woj. Śląskie

REGON: 362066524
NIP: 6342843118
KRS: 0000567997