Aktualne Oferty Nieruchomości


“W ocenie większości analityków, a co ważniejsze zwykłych ludzi, nieruchomość to najbezpieczniejsze aktywo jakie można posiadać.”

Od wielu lat oferujemy usługi kompleksowego doradztwa i pośrednictwa w zakresie obrotu nieruchomościami. Jesteśmy firmą o zasięgu regionalnym i nasza oferta skierowana jest w szczególności do mikro i małych deweloperów, jak również do przedsiębiorców i osób fizycznych, pragnących zaangażować posiadany kapitał w rynek nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Członkowie naszego zespołu dysponują szeregiem licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami, zarządcy nieruchomości jak również licencjami pilota drona. Przeciętna roczna suma transakcji na rynku nieruchomości realizowanych przy naszym udziale to co najmniej kilkadziesiąt milionów złotych, działalność objęta jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej w wartości polisy ponad 4 miliony złotych.

Współpracujemy z bankami spółdzielczymi i komercyjnymi, jak również Inwestorami Prywatnymi. Naszymi partnerami są wybrane najlepsze kancelarie architektoniczne, prawne i notarialne. Obsługujemy kompleksowo projekty deweloperskie na rynku pierwotnym.

Profesjonalnie doradzamy i pośredniczymy w transakcja i obrocie znaczącymi nieruchomościami inwestycyjnymi, w tym np. kompleksami hal i magazynów, terenami pod znaczącą zabudowę wielorodzinną i jednorodzinną, gotowymi projektami deweloperskimi, budynkami użytkowymi, handlowymi i biurowymi. Posiadamy znaczące doświadczenie w sprzedaży lokalnych nieruchomości dla zagranicznych inwestorów, rozpoczynających działalność w Polsce.

Kompleksowo obsługujemy transakcje nieruchomościowe, doradzamy i pomagamy w ich finalizacji, realizując usługi:

  • poszukiwania nieruchomości spełniających oczekiwania naszych Klientów,
  • skutecznej sprzedaży i wynajmu nieruchomości gruntowych, inwestycyjnych, mieszkaniowych i użytkowych,
  • skutecznej sprzedaży i wynajmu dużych nieruchomości komercyjnych (biurowce, parki handlowe, całe projekty mieszkaniowe),
  • kompleksowej obsługi marketingowej projektów mieszkaniowych i biurowych,
  • przygotowując koncepcje przebudowy budynków lub zagospodarowania terenów przeznaczonych do zabudowy,
  • analiz finansowych projektów i inwestycji,
  • pozyskania finansowania związanego z zakupem nieruchomości,
  • doradztwa w zakresie komercjalizacji, projektów, założeń budżetowych i sposobów realizacji inwestycji nieruchomościowych.

Licencja Mh
Licencja Wp
Licencja SJ
Licencja MHZ
Licencja Ms

Polisa OC Nieruchomości
Polisa OC Zarządcy

Dane Spółki

Geltag sp. z o.o.
ul. Porcelanowa 60
40-246 Katowice
woj. Śląskie

REGON: 362066524
NIP: 6342843118
KRS: 0000567997