Piotr BłaszczykDyrektor ds. Finansowania Firm

Piotr Błaszczyk
Dyrektor ds. Finansowania Firm

Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach na kierunku bankowość i finanse. Ponadto na tej samej uczelni ukończył podyplomowe studia ze specjalnością controlling, dodatkowo ukończył podyplomowe studia menedżerskie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, oparte na strukturze programu MBA. Przez ponad dziesięć lat pracował w bankowości, nadzorując zespoły sprzedażowe obsługujące klientów biznesowych jak również pełniąc istotne funkcje w komórkach analitycznych. W firmie odpowiada za strukturyzowanie transakcji dla klientów biznesowych oraz kompleksową analizę finansową i obsługę procesów kredytowych. Od ponad 5 lat związany z Geltag.

Specjalizacja:
Specjalizuje się w obszarze finansowania firm z segmentu MSP, posiada kilkunastoletnie doświadczenie w bankowości biznesowej. W firmie odpowiedzialny za strukturyzowanie finansowania, badanie potrzeb kredytowych wraz z kompleksową analizą bieżącej sytuacji finansowej oraz doradztwo dla spółek kapitałowych i działalności gospodarczych. Dla wielu naszych Klientów pełni funkcję zewnętrznego Dyrektora Finansowego, koordynującego działalność pionów finansowych, rachunkowych i administracyjnych.

Kontakt:

+48 668 079 282
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane Spółki

Geltag sp. z o.o.
ul. Porcelanowa 60
40-246 Katowice
woj. Śląskie

REGON: 362066524
NIP: 6342843118
KRS: 0000567997